Ломачук Іван Сергійович

Дата: 19.05.2022 12:00

Ломачук Іван Сергійович

Народився 06.02.1991.

Народився с.Піски Житомирська обл. Житомирський р-н. Навчався в Пісківській ЗОШ.

Після закінчення школи вступив до Житомирського автомобільнодорожнього коледжу. По завершенні навчання мобілізований у березні 2014-го, навідник, 30-та окрема механізована бригада.

На початку серпня з частиною направлений до зони бойових дій.

6 серпня 2014-го загинув під час бою на 43-му блокпосту під селом Степанівка Донецької області.

Від 7 серпня перебував у списках зниклих безвісти. Знайдений та ексгумований пошуковцями місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан») 6 жовтня 2014-го.

Похований в селі Піски Житомирського району 21 грудня 2014-го з військовими почестями.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений

• орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)
  • відзнакою Житомирської районної Ради «Честь і слава Житомирського району» (посмертно)

Рішенням виконавчого комітету Станишівської сільської ради № 150 від 17.08.2023 року нагороджено відзнакою Станишівської сільської ради «Честь і гордість Станишівської громади».

Вічна шана хороброму воїну!