Відбувся семінар-практикум «Організація харчування, аналіз застосування принципів НАССР у закладах загальної середньої освіти» на базі Ліщинської гімназії

Дата: 10.01.2023 16:45

10 січня 2023 року відбувся семінар-практикум «Організація харчування, аналіз застосування принципів НАССР у закладах загальної середньої освіти» на базі Ліщинської гімназії.

У заході взяли участь спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, спеціалісти відділу освіти, директори та кухарі ЗЗСО Станишівської сільської ради.

На семінарі вкотре обговорено нормативно-правові акти щодо організації харчування дітей в закладах освіти; розібрано помилки, які найчастіше трапляються при складанні примірних сезонних меню; наголошено на необхідності посилення контролю за роботою холодильного обладнання та умовами зберігання продуктів харчування, котрі швидко псуються, особливо в умовах відсутності електроенергії.

Учасники проаналізували впровадження та застосування принципів НАССР у реальному часі та отримали кваліфіковані рекомендації та відповіді на проблемні питання.