Бібліотека-філія с. Кодня

З   ІСТОРІЇ    БІБЛІОТЕКИ

Перша хата-читальня була заснована у 1946 році  у невеликій хатині по вулиці Вишневій. Хату-читальню утримували за кошти колгоспу.

Першим бібліотекарем працювала  Лідія Хоменко. В бібліотеці завжди було людно. І цього ж року бібліотеку  перевозять на територію МТС, бібліотекарем там працював Дзюба Семен Васильович, через рік обов’язки прийняла  Стройман Тамара.

У 1958 році бібліотеку прийшла працювати  Кравчук Галина Леонідівна і бібліотеку  перевели в центр села, в сільську раду, там виділили кімнату для бібліотеки.

У 1967 році бібліотеку перевели у Будинок культури  і в бібліотеку прийшла працювати ще один  бібліотекар Мельник  Ніла, і пропрацювала 6 років.

У 1974 році прийшла працювати до бібліотеки Коваль Світлана  пропрацювала 5 років.

З 1979 року прийшла працювати в бібліотеку Хробуст Світлана  працювала 4 роки. З 1983 року по 1990 рік разом з Кравчук Г.Л. У 1998 році  Кравчук Г.Л. пішла на заслужений відпочинок. І бібліотеку прийняла Рудніцька Ірина.

З 2003 року бібліотекарем працювала Шавлович Л.М., бібліотеку перевили на  другий поверх будинку культури.

У 2013 році бібліотеку прийняла Лавренчук Тетяна Петрівна і працює до тепер.