Філія будинок культури села Піски

Філія будинок культури с. Піски

вул. Шкільна, 1

Завідувач філії Пархомчук Іванна Василівна (0960572978)

1. Зразковий хореографічний колектив «Вікторія» - керівник Мамчур Т.І. (0683110830) Вівторок, четвер та п’ятниця о 14:00

2. Дитячий вокальний ансамбль «Зорепад» - керівник Пархомчук І.В. (0960572978) Середа о 14:00

Філія будинок культури с. Піски клуб с. Бистрі

вул. П. Соломка, 67

1. Дитячий вокальний гурток «Веселка» - керівник Васильчук Л.В. (0971863308)

Середа та субота о 16:00

2. Театральний гурток «Посмішка» - керівник Васильчук Л.В. (0971863308)

Вівторок та п’ятниця о 16:00

3. Тенісний гурток – керівник Васильчук Л.В. (0971863308)

Четвер та субота 16:00

Філія будинок культури с. Піски клуб с. Скоморохи

вул. Першотравнева, 8а

1.Ансамбль пісні «Полісянка» - керівник Пархомчук І.В. (0960572978)

Субота о 10:00.

Пісківський будинок культури розташований у самому центрі села. Приміщення закладу було побудоване у 1958 – 1959 р.р.

Будинок культури із залом на 400 місць гостинно відкриває двері учасникам любительського об`єднання «Умілі ручки», драматичному аматорському колективу «Веселкові барви», який у 2016 році зайняв І місце у номінації: «Театри місцевого факту» обласного конкурсу аматорських театральних колективів.

Кожного року діток Денишівського навчально-реабілітаційнного центру Житомирської обласної ради з Днем Св.Миколая приїздять вітати учасники «Веселкових барв» с.Піски.

Протягом року готують та проводять різні заходи та міроприємства: директор БК с.Піски Мельник Ю.О. та художній керівник Мамчур Т.І.

Фото без опису​​​​​​Фойє закладу кожного разу прикрашають дитячі розмальовки та малюнки до певного свята. Діти із великим задоволенням розфарбовують: новорічну ялинку, великодній кошик, розфарбовки до Св.Миколая.

В будинку культури с.Піски для молоді організовано проведення дискотек, діє аматорський театральний колектив «Веселкові барви», Зразковий аматорський хореографічний колектив “Вікторія”,працює спортивний клуб з малого тенісу та шахів, а також любительське об`єднання «Умілі ручки».

З весни 2020 року розпочалися зовнішні роботи по заміні покрівлі даху та термосанації будинку культури.

Директор Будинку культури села Піски Мельник Юлія Олександрівна

Фото без описуХудожній керівник Будинку культури села Піски та керівник "зразкового" аматорського танцювального колективу "Вікторія" Мамчур Тетяна Іванівна

"Зразковий" аматорський танцювальний колектив "Вікторія"

Фото без описуФото без описуФото без опису