Філія будинок культури села Лука

Філія будинок культури с. Лука

вул. Генерала Вахнюка, 1а

Завідувач філії – Остапчук Руслана Анатоліївна (0972761092)

1. Дитячий гурток художнього читання «Смайлик» - керівник Остапчук Р.А. (0972761092) Вівторок та п’ятниця о 15:30 та субота о 11:00

2. Гурток з тенісу - Остапчук Р.А. (0972761092) П’ятниця та субота о 15:00

Філія будинок культури с. Лука клуб с. Млинище

вул. Набережна, 8

1. Дитячий гурток художнього читання «Смайлик» - керівник Остапчук Р.А. (0972761092) Субота о 12:00

В 20-х роках   луківчани створюють самодіяльний театр. Після важких  буденних  справ збиралися  аматори в хаті-читальні і розучували ролі.

А вистава - то свято для всього села. Є відомості що артисти ставили класику. Окрасою репертуару була «Наталка-Полтавка».

Про створення аматорського колективу є відомості в «Протоколі №3 засідання Луківської сільської ради від 12 лютого 1925 року».

У 1938 році з церкви був перебудований клуб на 350 місць.

Після напруженої денної праці комсомольці і молодь проводять вечорами своє дозвілля в сільському клубі. Тут проводяться бесіди, демонструються звукові кінокартини. Драматичний гурток  (керівник Поруцька)  поставив п’єси «Бувальщина», «Простак». Часто виступає хоровий гурток колгоспної молоді, яким керує зав. клубу Наталка Бугайчук…»Активну участь у культурно - масовій роботі приймають вчителі. Вчителька Антоніна Ковальчук регулярно випускає стінгазету «За відбудову». Агітатори Ніна Українець, Ганна Луговська в час обідньої перерви проводять  з колгоспниками бесіди, читку газет.

У 1975 році Будинок культури обложили плиткою і підключили парове опалення.

В 80-х роках  директором Будинку культури працювала Бенедик Олена, а художнім керівником Монахова Наталія Сергіївна.

В 1990 році художнім керівником була призначена Козачук Тетяна Михайлівна , яка закінчила Житомирське училище культури, отримавши професію: організатор культурно-масової роботи та художнього керівника. В 1992 році Тетяна Михайлівна стала директором Будинку культури.

На той час у клубі діяли: жіноча вокально-хорова група працівників контори і медицини, хор працівників школи, чоловіча вокальна група. Також діяв духовий оркестр. Керівник оркестру В’ячеслав  Дерделла. У клубі також працював баяніст - окомпоніатор  Володимир Волинець. Духові та естрадні інструменти  в клуб закупив колгосп. В 1995 році духовий оркестр перестав діяти за браком коштів.

В 1995-1997 роках в клубі був організований молодіжний   гурт " Сокіл". Учасниками гурту були молоді хлопці: Тимчук Андрій Леонідович, Козачук Микола Анатолійович, Куханський  Олександр Володимирович. Вони співали в клубі на концертах, дискотеках і також на весіллях. Група діяла два роки і розпалась.

Молодь у клубі організовувала вечорниці, КВН, джентльмен шоу.

У 1998 році в клубі була організована обрядова група «Берегиня». Учасники співали обрядові пісні, українські народні пісні, старовинні пісні.

З 2005 до 2008 року художнім керівником працювала Князєва Мирослава Юріївна.

Директор Будинку Культури Остапчук Руслана Анатоліївна

Фото без опису В 2008 році на посаду  директора  Будинку культури була призначена  Остапчук Руслана Анатоліївна , а художнім керівником стала  Козачук Тетяна Михайлівна..