ЗДО "Малятко"

Луківський ЗДО «Малятко» прийняв своїх перших вихованців в 1968 році. Знаходився на балансі колгоспу ім. ХХІІ партз’їзду. Приміщення дитячого садка було розраховано на 4 групи. Дві групи були цілодобового перебування дітей.

Першим керівником закладу була Врублевська Марія Іванівна. Згодом в садочку залишилося 2 групи. А в 1996 році, коли в країні була економічна криза, дитячий садок припинив свою роботу.

Через кілька років Луківська сільська рада організувала групу короткотривалого перебування дітей дошкільного віку при школі. Разом з цим почала капітальний ремонт одного крила приміщення дитячого садка. І в кінці 2016 року Луківський заклад дошкільної освіти «Малятко» відновив свою роботу.

З 2017 року Луківський ЗДО «Малятко» знаходиться в комунальній власності Станишівської сільської ради. В 2018 році зусиллями Станишівської сільської ради було проведено капітальний ремонт другого крила приміщення, в якому розмістився ще один груповий осередок та музично-фізкультурна зала.

На даний час заклад розрахований на 60 місць.

Станом на 01.01.2024 року у закладі функціонує 2 різновікові групи дошкільного віку. З 01.01.2024 року на базі групи «Сонечко» організовано навчання для дитини з особливими освітніми потребами.

Режим роботи закладу з 7.30 до 18.00, на базі групи «Калинка» функціонує чергова група з режимом роботи з 7.00 до 19.00.

Затишні групові і спальні кімнати, простора музично-фізкультурна зала мають необхідне сучасне обладнання, забезпечені м’яким та твердим інвентарем. У закладі створено таке розвивальне середовище, яке спонукає і забезпечує індивідуальний розвиток кожної дитини. Освітній процес в закладі здійснюється згідно Базового Компонента дошкільної освіти, реалізується за допомогою програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», індивідуальних програм розвитку дитини з особливими освітніми потребами.

В закладі працює 17 працівників. Педагогічний колектив складається з 6 педагогічних працівників, четверо з них мають повну вищу освіту, двоє – середню спеціальну.

Доброзичлива атмосфера, комфорт, сприятливі умови в закладі дарують дітям умови для повноцінного фізичного, психічного, духовного та особистісного розвитку кожної дитини.