Екскурсія бібліотекарів Станишівської громади

Дата: 05.10.2017 10:27

Пізнавальна і цікава подорож для працівників культури Станишівської громади відбулася до Всеукраїнського дня бібліотек. Екскурсія була організована начальником відділу культури і туризму Тетяною Харченко, з метою обміну досвідом між бібліотекарами Станишівської та Андрушівської громадами.

....Розпочалася подорож з села Іванків, з огляду церкви, історія якої розпочинається у 18 ст.. Велика цінність храму - унікальна монументальна розпис, фрески та ліпнина.

....Продовжилася екскурсія, у місті Андрушівка, з начальником районного відділу культури Білецькою Галиною Іванівною. Оглянули музейну кімнату зі старовинними вишитими рушниками та посудом.

Завітали до Андрушівської школи мистецтв. Біля приміщення районної бібліотеки делегація бібліотекарів потрапила на захід, присвячений Дню бібліотек, де проходила розважально-пізнавальна програма та конкурси, в яких активно прийняли участь бібліотекарі Станишівської громади.

....Комплекс будівель садиби Терещенків зі своєю історичною архітектурою, розташований на території Андрушівського району, який став завершальною крапкою екскурсії, а саме маєток в селі Червоне.