До уваги депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування Станишівської сільської ради, до 01 квітня необхідно подати е-декларацію

Дата: 13.03.2018 10:35

Фото без описуЗвертаємо увагу депутатів сільської ради та посадових осіб місцевого самоврядування Станишівської сільської радии, що Законом України «Про запобігання корупції», рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції передбачено, що особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування повинні задекларувати доходи.

Е-декларацію за звітний 2017 рік необхідно подати до  01 квітня 2018 року, заповнивши відповідні форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  https://nazk.gov.ua.

Термін подання декларації за 2017 рік – з 01.01.2018 року до 00.00 год. 01.04.2018 року.

Упродовж семи днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію.

З відповідними роз’ясненнями для суб’єктів декларування можна ознайомитись на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Виконком сільської ради