Cпортивні змагання з волейболу до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2018 12:39

19 лютого 2018 року на базі Луківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися спортивні змагання з волейболу серед дівчат, приурочені Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь школи Станишівської сільської ради, заступник сільського голови Сокорчук В.М., начальник відділу освіти Юхимець Г.М.

Свято спорту відкрив директор  Луківської школи Соболь В.М. , який привітав учасників змагань у стінах рідної школи. Після виконання державного гімну слово було надано заступникові сільського голови Сокорчуку В.М. та начальнику відділу освіти Юхимець Г.М. Вони побажали учасникам змагань здоров’я, наснаги, продемонструвати найкращі зразки гри та визначити у безкомпромісній боротьбі найсильнішу команду. Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання.

Виступив головний суддя змагань Мурашевський В.І. – вчитель фізкультури Пісківської ЗОШ, який ознайомив із регламентом та правилами проведення гри. Почалася напружена боротьба за перехідний кубок. Найсильнішими виявилися учні Луківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які доклали максимум зусиль для здобуття перемоги і стали першими володарями перехідного кубку з  волейболу серед шкіл Станишівської сільської ради.  Станишівська ЗОШ – ІІ місце, Іванківська ЗОШ – ІІІ місце, Пісківська ЗОШ – ІV місце, Ліщинська ЗОШ – V місце.

Підсумки спортивного свята підвів Сокорчук В.М. Він нагородив грамотами Станишівської сільської ради всі команди .