Як "гартується" наша молодь

Дата: 03.10.2017 13:21

Туристське багатоборство – екстремальний вид спорту, яким із задоволенням займається учнівська молодь. Це подолання різних перешкод на місцевості, крос, орієнтування. Туристське багатоборство є по суті своїй військово-прикладним видом спорту, комплексне фізичне і психологічне загартування, розвиток оперативного мислення. Поєднання в одному виді спорту туристського багатоборства, спортивного орієнтування та спеціальних військових вправ відповідає вимогам сьогодення і потребує в організації та проведені для учнівської молоді туристичних зльотів.

28-29 вересня 2017 року відбулися районні змагання по туристському багатоборству у селі Зарічани, під Вовчою горою. У цих змаганнях взяли участь і команди Станишівської громади, а саме Зарічанська ЗОШ, Ліщинська ЗОШ, Луківська ЗОШ та Станишівська ЗОШ.

Підготовка наших команд показала гарні результати. У «Спортивному орієнтуванні» і «Туристичній смузі перешкод» І місце отримала Зарічанська школа, «Медична допомога» - ІІ місце Зарічани, ІІІ місце – Станишівська ЗОШ. Серед 18 команд у змаганнях «Таборування» по облаштуванню туристичного табору ІІІ місце зайняли команди Станишівської та Ліщинської шкіл.