Ліщин

Дата: 02.06.2017 13:56

Прощавай, наш дитячий садок!
Випуск із дитячого садка – гарна подія ,яка відбулось у дитячому садочку «Ластівка» с Ліщин.
Шановні мами і тата, дорогі бабусі і дідусі! Сьогодні ми всі трохи сумуємо, тому що настав час розставання. Незабаром для наших випускників продзвенить перший шкільний дзвоник. Позаду залишилися дні, наповнені цікавими подорожами у світ незнаного, нерозгаданого; дивовижні відкриття, які допомагали нашим дітям щодня, крок за кроком пізнавати навколишній світ і себе самого в ньому. Попереду непроста дорога у світ дорослого шкільного життя.
Сьогодні хвилювання стримати неможливо –
Останній ваше свято в дитячому саду.
На серці у нас і тепло і тривожно,
Адже виросли діти і в школу підуть.

Такими словами відкрила свято вихователька Продащук Валентина Григорівна і запросила у святково прикрашений зал випускників дитячого садочка. Дітки співали і танцювали,розповідали вірші і брали участь у конкурсі: « Все для школи» складали портфелі в школу.
Випускників привітали: директор дитячого садочка - Москвич Володимир Нестерович, який вручив « Диплом випускника»,помічник вихователя Данильчук Галина Аркадіївна, менша група дитсадочка,учасники художньої самодіяльності Ліщинського Будинку культури студія «Т-Формат». Завітала на свято і перша вчителька Гульчук Наталія Михайлівна. Вона привітала малечу із закінченням дитсадочка, запросила в школу:
Вас чекають букварі,
Вас чекають гарні парти,
І підручники, і карти,
І просторий, світлий клас —
Всі вони чекають вас.

На закінчення побажали випускникам успіхів блискучих, радувати близьких і дитячий садок не забувати, а потім в небо злетіли повітряні кульки з омріяними бажаннями.
Свято підготували музичний керівник дитсадка Дідковська Тетяна Володимирівна та вихователька Продащук Валентина Григорівна.

с. Ліщин
С.Ю. Панченко