Екологічні новини зі Станишівської ЗОШ

Дата: 03.04.2018 15:57

Інформація про підсумки проведення місячника екологічного виховання у Станишівській ЗОШ I-III ступенів

(01.03.2018 – 30.03.2018)

Згідно річного плану роботи школи, плану роботи відділу освіти Станишівської сільської ради, було проведено в школі місячник екологічного виховання з 01 березня по 30 березня 2018 року, з метою профорієнтаційного виховання учнів, з метою екологічного виховання дітей та молоді, формування в них екологічної культури, усвідомлення себе частиною природи, почуття відповідальності за останню як за національне багатство, основу життя на Землі; залучення учнів, вихованців до активної екологічної діяльності, було заплановано та проведено ряд заходів, а саме:

1. Проведена загальношкільна лінійка, 01.03.2018 р. , оголошено план місячника екології.
  2. Класоводами та класними керівниками впродовж місяця проведено тематичні годин спілкування :

«Гей, летіть до нас, пташки!», 1 клас;

«Я хочу жити в красивому світі», 5 клас;

«Природа рідного краю», 4 клас;

«Сторінками Червоної книги України», 7 клас;

«Вплив діяльності людини на природу», 9 клас;

«Від екології природи до екології душі», 6 клас;

«Вплив чинників ризику на репродуктивне здоров‘я», 8 клас;

«Здорова їжа – здорова нація», 3 клас

1. Розпочатий екологічний марафон, з 02.03.2018 року. - «Здай батарейку – врятуй планету!» організовано операцію «Батарейки, здавайтесь!»
  2. Вчителем біології Богдою Лілею Сергіївною:
  • виконано навчальні проекти «Екологічні групи рослин» 6 клас та «Краплинка або де ми втрачаємо воду» 5 клас, з 03.03.2018 р.
  • на уроках біології та екології проведені диспути: «Стихійні лиха на Землі: випадковість чи наслідки?», «Що ми залишимо нащадкам» , 07.03.2018 р.
  • розроблено, оголошено та проведено тиждень біології та екології з 19.03.2018 – 23.03.2018 р.
  • Перегляд навчальний фільм “Наш дім — Земля”, 19.03.2018 р. та навчальний фільм  “Я — житель планети Земля ”, 20.03.2018 р.
  • Відвідано семінар вчителів біології: «Розвиток пізнавальної активності школярів шляхом впровадження інноваційних методів та прийомів у позакласній роботі» у Луківській ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Проведено шкільне свято «До дня зустрічі птахів» до Міжнародного дня птахів. Та підведення підсумків шкільного етапу природоохоронної акції «Годівничка», «Допоможи птахам, що зимують», 22.03.2018 р.
  • Проведена  вікторина «Таємниці цілющих рослин», 23.03.2018р.
  1. Учні Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів прийняли участь у масових заходах, таких як:

- Інтелектуальна гра: «Дебати лідерів» на тему «Чи варто заборонити мобільні телефони в українських школах?», 22.03.2018 р.

- Огляд-конкурс літературно-музично-спортивних міні композицій: «Молодь обирає здоров’я», 19.03.2018р.

6. Класоводами, класними керівниками, учнями, завгоспом проведено озеленення класних кімнат та школи з 06.03.2018 р.

7. Бібліотекарем Бондар В.А. оформлено виставку тематичної літератури «Світ неповторний та чудесний», літератури на екологічну тематику,14.03.2018р.

8. Вчителем трудового мистецтва Бугирою Н.О. проведено:

- конкурс малюнків «Барви рідної землі» з 12.03 до 15.03.2018 р.

- Виставка плакатів «Земля -наш дім»

- виготовлення ляльок з екоматеріалів на уроках трудового мистецтва до всесвітнього дня поезії та міжнародного дня ляльок, 21.03.2018 р.

9. Керівником гуртка «Акварелька» Бугира Г.О. проведено шкільний конкурс малюнків і плакатів «В кожній краплині – життя», з 15.03 до 20.03.2018р.

10. Класоводами проведена екскурсія “Весна — пробудження природи”, для учнів початкових класів, 22.03.2018 р.

11. Медичною шкільною сестрою Чумак О.І. та вчителем біології Богдою Л.С. проведено відео – лекторій, зроблені плакати до всесвітнього День боротьби з туберкульозом, 23.03.2018 р.

Заступник директора школи з виховної роботи                  І.І.Хлань