9 Травня 2018 року

Дата: 10.05.2018 13:31

9 Травня 2018 року Україна відзначала 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.  День Перемоги - свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, здобута  перемога, яка  звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною - мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль.

Відзначали день Перемоги і в селі Станишівка. Панахиди за убієнними біля церкви та на кладовище, покладання квітів до братських могил. Виступ естрадно-духового оркестру  при Палаці культури міста Житомира, керівник Ростислав Хомяк. Урочистий мітинг проходив біля монументу воїнам, які загинули в період Другої світової війни.  Святковий  концерт за участю учасників художньої самодіяльності Будинку культури колективи: хореографічний колектив «Фантазія», вокальний колектив «Любисток», любительське об’єднання «Берегині гарного настрою», вокалісти студії «Едельвейс», наймолодші учасники концерту  ДНЗ «Дошколярик»,   вокальний квартет при БК,   гості концерту Студія «RUMAX»,  солістка гурту "Джерела" Марина Ткачук.  Виступ спортсменів Станишівської федерації Кунг-фу на чолі з тренером Ярославом Кобельом.
З вітанням та словами вдячності виступали: Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук,  директор Станишівської ЗОШ І-ІІІ ст. Світлана Кучерчук, керівник ветеранської організації Станишівської громади Валентин Шульський, представник  ВЧ А 1564 майор Володимир Валентюк. Перед початком концерту  проходив конкурс дитячого малюнку , призами за участь в якому були квітки до «Аквапарку».  Завершенням свята було частування смачною солдатською кашею.

Дякуємо всім, хто допомагав та приймав участь  в організації  святі.

Дякуємо за Перемогу,  і всім нам мирного неба над головою!!!