Святкування Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 31.05.2018 12:21

Святкування Міжнародного дня захисту дітей

Шановні мешканці Станишівської громади!!!

Запрошуємо вас на святкові заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, які відбудуться у пришкільних таборах та закладах культури Станишівської громади, а саме:

Загальногромадське свято

«ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ ДИТИНСТВА»

відбудеться 4.06.2018 року – с. ПІСКИ о 10:00  (концертно-розважальна програма, батути, клоуни )

Локальні святкові заходи:

1.06. 2018 року- с. ЗАРІЧАНИ о 11:00 «Всі ми родом із дитинства» ( концертно-розважальна програма, солодкий стіл )

1.06.2018 року с. СТАНИШІВКА о 10:00  «Країна веселкова – країна дитинства» ( розважальна програма, караоке, дискотека )

1.06.2018 року – с. ЛІЩИН  о 14:00  «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» ( концертно-розважальна програма, дискотека )

1.06.2018 року – с. СЛОБОДА-СЕЛЕЦЬ о 15:00  «1000 цікавих мудринок » ( розважальна програма, солодкий стіл )

2.06. 2018 року– с. БИСТРІ   о 11:00  «Мир дітям планети Земля» ( розважальна програма, вікторина, солодкий стіл )

5.06.2018 року – с. ЛУКА о 10:00  «Барвистий світ дитинства» ( концертно-розважальна програма, солодкий стіл )