Зустріч представників органів місцевого самоврядування Станишівської ОТГ з польськими представниками органів місцевого самоврядування м. Плоцьк (Польша) і м. Гомбін (Польша)

Дата: 06.07.2018 15:08

4-5 липня 2018 на базі Станишівської сільської ради відбулась робоча зустріч представників органів місцевого самоврядування Станишівської ОТГ з польськими та українськими експертами з розвитку місцевого самоврядування та представниками органів місцевого самоврядування м. Плоцьк (Польша) і м. Гомбін (Польша).

Робоча зустріч була спрямована на підготовку представників органів місцевого самоврядування Станишівської ОТГ до навчального візиту в Польщі.

В ході зустрічі було проведено аналіз та діагностування потреб Станишівської ОТГ, напрацьовано напрямки сталого розвитку громади.

Станишівська сільська рада висловлює щиру вдячність Житомирському регіональному відділенню АМУ та особисто Тетяні Кухарській за організацію такої зустрічі та надану можливість отримання цінного досвіду з організації місцевого самоврядування в Польщі.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)