Отримання електронного пенсійного посвідчення

Дата: 11.10.2018 11:07

Усім категоріям пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, необхідно отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) - це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент.

За його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому як пенсіонерові.

Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами. ЕПП містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет.

Щоб отримати модернізований пенсійний документ, Вам необхідно звернутися до Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку та надати оригінали паспорту, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку.

Електронне пенсійне посвідчення виготовляється безкоштовно за наступними адресами:

• пл. Польова, 8, каб. 102 (для пенсіонерів, які перебувають на обліку в м. Житомирі);
  • вул. Перемоги, 48а, каб. 2 (для пенсіонерів, які перебувають на обліку в Житомирському районі).

Прийомні дні: понеділок — четвер з 9:00 до 17:15, п’ятниця: з 9:00 до 16:00

(Житомирське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області)