Святкування Дня села Бистрі

Дата: 15.10.2018 11:27

14 жовтня 2018 року біля клубу відбулись урочистості та  святкування з нагоди відзначення  Дня села Бистрі та Дня захисника України.

З  вітальними словами до жителів та гостей свята звернувся сільський голова Станишівської сільської ради Матвійчук Юрій Вікторович.   Було нагороджено грамотами та цінними подарунками від Станишівської сільської ради: учасника бойових дій Другої Світової війни жителя с.Бистрі  Ващенка П.П.,  учасників бойових дій (АТО) жителів села Бистрі: Беккер О.Г., Концевич Д.О., Михалюк С.П. Іванюка О.Л., Юхимець А.О., Швець С.І., Дідківський В.Б., Васильчук Р.І., Чупира О.В. ,  наймолодших жителі села Бистрі , а їх у 2018 році аж четверо Рєната, Матвєй, Олександра та Владислав, найстаршу жительку села  Яценко О.М., матір-героїню Кондренко Л.І., та з  55 –річним шлюбним ювілеєм  було поздоровлено сім’ю Іщенків.  Також ж слова подяки були адресовані підприємцям  та жителям  за  розвиток населеного пункту  Бистрі та участь у організації свята, а саме кінно-спортивному центру «Алюр»,  іноземному підприємству «Шамс», комбікормовому заводу «Константа», майстру лісу Левківського лісництва Пилипчуку О.А., ФОП Кривопішин В.В., ФОП Тарасюк О.Л.,  Книш Г.О.   З привітальними словами до жителів звернулась керівник апарату Житомирської РДА Гречко Олена Борисівна, та вручила подяку сільському голові Матвійчуку Ю.В. та жителям Ткачук О.І., Ткач Г.І. та Дегтяр М.М.   У концертній програмі приймали участь колективи та учасники  Станишівської громади, м.Житомира  та с.Левків. Після концерту всіх пригостили смачною ухою.

(Виконавчий комітет Станишівської сільскої ради)