Воєнний стан жителі області не відчують

Дата: 29.11.2018 15:12

Ігор Гундич: Воєнний стан жителі області не відчують

1

Введення воєнного стану в 10 областях України жителі Житомирської області не відчують, як і жителі інших куточків держави.

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 29 листопада, під час брифінгу.

«Воєнний стан мінімально стосуватиметься звичайного населення, якщо не буде відкритого вторгнення Росії. Тому я, як голова обласної адміністрації, не хочу накручувати ситуацію, створювати штаби, раду оборони. Навіть якщо це буде створено, то під грифом "таємно" і про це буде знати обмежене коло осіб. І на населення це не впливає жодним чином», – зазначив Ігор Гундич.

Керівник області також додав, що Житомирщина готова до надзвичайних ситуацій та у разі необхідності допомагатиме й іншим областям.

«Завжди є резерви в області на випадок надзвичайних ситуацій. В обласному бюджеті передбачаються на це кошти», – зазначив Ігор Гундич.

За його словами, об’єкти, де можуть у разі воєнних дій перебувати люди, завжди знаходяться у належному стані. Їх перевірка проводиться постійно відповідно до плану, який затверджений головою ОДА.

Нагадаємо, на Житомирщині воєнного стану немає, область працює у звичайному режимі

Інформацію поширено за зверненням управління інформації Житомирської ОДА.