Станишівська громада відзначила кращих з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2018 14:37

Станишівська громада 7 грудня 2018 року в Будинку культури села Станишівка вітала кращих представників органів місцевого самоврядування.

Почесними грамотами та подяками вітали сільський голова Станишівської сільської ради Юрій Вікторович  Матвійчук,  від Житомирської обласної ради , Житомирської районної ради, Житомирської райдержадміністрації  депутати райради Віктор Миколайович  Загладько і Сергій Олександрович Уницький. Приємною подією було вручення подарунків юним спортсменам від сільської ради, а також  врученням  подяки тренеру за особистий внесок у розвиток спорту Станишівської громади.

Концертна програма,  за участю кращих представників великої сцени: заслужена артистка України Житомирського драмтеатру ім. І. Кочерги, Катерина Клосовська дипломована учасниця міжнародних  та республіканських конкурсів, танцювальний дует «Slay» , соліст Будинку культури села Станишівка Микола Талько,   шоумен та ведучий концерту  В’ячеслав Жила.

Експозиція-виставка творчих робіт «Новорічна казка» від учнів шкіл Станишівської громади,  свої художні роботи представили Ганна та Віктор Бугира. Цікавими новинками здивувала майстриня народної творчості з соломоплетіння Галина Кравчук.

Вітаємо всіх зі святом !!!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису