Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ «ПІСОК ПОЛІССЯ»

Дата: 26.12.2018 16:58

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Згідно листа, від  ТОВ «ПІСОК ПОЛІССЯ»,  розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля планової діяльності яка полягає у видобуванні пісків.

Метою зазначеної планованої діяльності є видобування пісків на:

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, до 03 січня 2019 року (включно), з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання ТОВ «ПІСОК ПОЛІССЯ»  до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації (каб.212).

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: вул. Театральна, 17/20, м. Житомир, 10014, Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, або на електрону адресу: pryroda@ecology.zt.gov.ua.