Семінар-практикум вчителів хімії

Дата: 27.02.2019 10:51

Фото без опису26 лютого 2019 року на базі Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів хімії ЗЗСО Станишівської сільської ради з теми «Використання сучасних педагогічних технологій для формування предметної та ключових компетентностей на уроках хімії».

Презентував заклад освіти директор Солоп М.П., ознайомивши присутніх з перспективами розвитку школи та досягненнями учнівського і педагогічного колективів.
Вчитель Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бондарчук Т.О. продемонструвала співпрацю з учнями 9 класу на уроці хімії «Залежність швидкості реакції від наявності каталізатора і від площі поверхні зіткнення реагуючих речовин», де учні мали змогу закріпити теоретичні знання утворенням відповідних реакцій на практиці. Тетяна Олегівна поділилася власним досвідом з даної теми.

Голова предметно-методичної комісії Баніт О.Я. у своєму виступі звернула увагу педагогів на використання сучасних інноваційних технологій на уроці хімії. Оксана Яківна підвела підсумки семінару та запропонувала ретельно вибирати підручники з хімії.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)