Державна фінансова підтримка розвитку аграрної діяльності

Дата: 12.04.2019 08:59

Фото без описуУправління агропромислового розвитку Житомирської райдержадміністрації повідомляє, що для того щоб скористатися у 2019 році фінансовими підтримками  розвитку аграрної діяльності, що передбачені в державному бюджеті України, як того передбачає «Порядок використання коштів передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання  та переробки с/г продукції, аквакультури (рибництва)», який затверджено  Постановою КМУ 7.02.2018р. № 107 (зі змінами), просимо Вас звернути увагу на зміни, які  передбачені наказом Мінагрополітики України від 19.09.2019 року №141 і Затверджені Міністерством юстиції України 29.03.2019 року №329/33300.

Черговий раз нагадуємо, що у 2019 році, як і у 2018 р. напрямки державної підтримки не змінилися, як і не змінилися заявки та документи, що подаються до Мінагрополітики.

Вчасно поданими вважатимуться заявка та документи, які надійшли до Мінагрополітики та зареєстровані в системі електронного документообігу, у термін визначений Порядком. Датою надходження вважатиметься дата реєстрації в системі електронного документообігу.
Додатки:
1.Форми згідно Порядку (архівний файл)
2.Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України  від 19.03.2019р. №141 – 4 арк

(Управління агропромислового розвитку Житомирської РДА)