Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ «ПІСОК ПОЛІССЯ»(промислове видобування пісків). 16 травня 2019 року с. Лука

Дата: 10.05.2019 15:30

Фото без описуЗгідно отриманого листа, Товариство з обмеженою відповідальністю «ПІСОК ПОЛІССЯ» планує здійснювати промислове видобування пісків на Катеринівському родовищі пісків (ділянки Західна і Східна) Житомирського району Житомирської області (700 м. на північ від с. Тарасівка).

На виконання Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» ТОВ «ПІСОК ПОЛІССЯ», 04-12-2018 р. розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі ОВД 20181232300 (http://eia.menr.gov.ua/places/view/2300). Детальніше з оголошенням можна ознайомитись за наступним посиланням:

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення та до якого надаються зауваження і пропозиції:

• Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, що розташоване за адресою: 10014, м. Житомир, вул. Театральна, 17/20, тел./факс (0412) 22-08-24, e-mail: pryroda@ecology.zt.gov.ua. контактна особа - Семенюк Микола Миколайович.

Громадське обговорення відбудеться 16 травня 2019 року об 11 годині 00 хвилин в селі Лука, Житомирського району Житомирської області у приміщенні будинку культури по вул. Генерала Вахнюка, буд. 44.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)