День захисту дітей, що потребують особливої соціальної уваги

Дата: 04.06.2019 14:49

День захисту дітей, що потребують особливої соціальної уваги

31 травня члени виконкому вкотре відвідали Житомирський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім». Представники сільської ради привітали діток подарунками, солодощами та фруктами.

Працівники апарату управління привітали випускників загальноосвітніх навчальних закладів, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із завершенням навчання та початком нової сторінки життя. Від виконавчого комітету сільської ради дітям вручені подарунки, а опікунам висловлено подяку за достойне виховання підопічних.

До Дня захисту дітей та на виконання розпорядження голови сільської ради 32 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, що проживають на території Станишівської сільської ради було надано матеріальну допомогу в розмірі 500 грн. на кожну дитину.

Виражаємо щиру вдячність депутатам Станишівської сільської ради, членам виконавчого комітету, працівникам апарату управління за підтримку дітей, які потребують особливої  уваги.

Виконком сільської ради