Лунай, шкільний дзвонику!

Дата: 02.09.2019 15:48

Фото без описуОсь і завершилася літня пора.  Разом із ошатними бантами та вишиванками приходить осінь, і її перший урочистий і важливий день,  день старту до нових відкриттів і великих знань...

2 вересня пролунав перший дзвінок в усіх закладах загальної середньої освіти Станишівської сільської ради. На свято були запрошені сільський голова Юрій Матвійчук, заступник сільського голови Олександр Цьмох, секретар сільської ради Катерина Клименко, начальник відділу освіти Галина Юхимець, методист відділу освіти Наталія Зарудіна, старости сіл і батьки.

У цей чудовий день звучали щирі вітання й побажання: завжди прагнути до чогось високого і доброго, відкривати нові кордони знань і горизонти успіхів, ніколи не зупинятися на досягнутому і сміливо підкорювати все нові і нові вершини.

Тож, нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів.

Бажаємо моральної стійкості, благополуччя, щоб вогник оптимізму та креативу ніколи не згасав! Гарних відкриттів і вражень всім у новому навчальному році!

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)