ДОСВІД – ЗАПОРУКА УСПІХУ

Дата: 27.09.2019 09:54

ДОСВІД – ЗАПОРУКА УСПІХУ

Житомирський центр підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму разом з Аллою Примачук та бібліотекарами Житомирщини з робочою поїздкою до Семенівської ОТГ.

По дорозі завітали до Станишівської ОТГ, де відбулася зустріч за круглим столом.  Провела екскурсію та ознайомила з роботою закладів культури, в т.ч. бібліотек, начальник відділу культури Тетяна Харченко. А саме, графік роботи, масові заходи в бібліотеках, утримання бібліотек, придбання та поповнення фонду бібліотек, перспективи та розвиток в подальшому бібліотек Станишівської громади. Розповідь бібліотекарів: Юзефи Кулєші (Скоморохи), Валентини Авраменко (Бистрі), Марини Матвійчук (Станишівка) про особистий досвід, досягнення та можливості в сільських бібліотеках.