Результати громадського обговорення

Дата: 27.09.2019 11:02

Результати громадського обговорення

19 вересня 2019 року в будинку культури с.Станишівка відбулося громадське обговорення щодо організації пасажирських перевезень на приміських маршрутах №104, 108, 110, 121, 121-а та міському маршруті №23, згідно протоколу засідання було вирішено:

1. Звернутись до голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечко В.І. щодо скасування розпорядження голови Житомирської ОДА від 29.05.2019 року №197 «Про впорядкування мережі автобусних маршрутів загального користування».
  2. Включити до складу  Обласного конкурсного комітету  із  визначення перевізників для роботи на автобусних маршрутах загального користування  №108, 104, 110, 121, 121-А  представників Станишівської сільської ради.
  3. Звернутись  до Кабінету Міністрів України та голови Житомирської облдержадміністрації  щодо вирішення питання регулювання та погодження тарифів  на приміських маршрутах.
  4. Даний протокол громадського обговорення розглянути на засіданні чергової сесії  Станишівської сільської ради.

На черговій 27-й сесії 7-го скликання Станишівської сільської ради, яка відбулася 26 вересня 2019 року даний протокол було затверджено.

Виконком  сільської  ради