Як оформити субсидію в Станишівській сільській раді та онлайн через мережу Інтернет

Дата: 05.11.2019 08:10

Субсидія – це адресна допомога, яка надається для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, вартості газу та в окремих випадках твердого й рідкого пічного палива. Субсидія є безповоротною, а її отримання не тягне за собою зміни форми власності житла.

Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.
Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ та/або електроенергія, субсидія надається тільки на один вид палива.

Хто має право на субсидію?

• Одна із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.
• Особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у приміщенні на підставі договору оренди житла, якщо їй нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
• Індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію.
• Внутрішньо переміщені особи, які не зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично проживають у ньому.

Куди звернутися, щоб отримати субсидію?

У Станишівській сільській раді приймають документи на призначення субсидії уповноважені особи, а саме:

1. Начальник відділу соціального захисту сільської ради  - Барановська Ірина Валеріївна ( адмін. приміщення сільської ради с.Станишівка, вул.Кооперативна, 3).

2.Діловод сільської ради  - Рябова Олена Анатоліївна (адмін. приміщення с.Зарічани).

3. Діловод сільської ради – Юрчук Тетяна Василівна (адмін. приміщення с.Піски).

4. Діловод сільської ради – Пастушенко Світлана Олександрівна (адмін..приміщення с.Лука).

5. Діловод сільської ради – Міщенко Галина Василівна (адмін.. приміщення с.Ліщин).

6. Діловод сільської ради – Любченко Тетяна Павлівна (адмін.. приміщення с.Туровець).

Як оформити субсидію онлайн?

Сьогодні оформити субсидію можна навіть через мережу Інтернет. Для цього потрібно:

1. Зайти на сайт Міністерства соціальної політики України у рубрику «Е-Сервіси».

2. У рубриці «Е-Сервіси» обираємо «Субсидії», де потрібно заповнити відповідну форму.

При виникненні будь-яких питань що стосується подання документів та отриманні результатів розгляду документів для оформлення субсидій звертатись за телефоном 51-94-06 та до в.о. старост в старостати.

Виконком сільської ради