День села Лука відсвяткувала Станишівська громада

Дата: 05.11.2019 09:24

1 листопада наша громада відсвяткувала день народження села Лука.

На майданчику біля Будинку культури розташувались лотки виїзної торгівлі та різні атракціони для маленьких жителів села.   Свято розпочалось дитячою розважальною програмою, яку провели актори Житомирського академічного лялькового театру в якій дітки отримали, море задоволення, подарунки та солодощі.

Далі свято продовжилось урочистою частиною в якій секретар Станишівської сільської ради Катерина Анатоліївна Клименко привітала Луківчан та  вручила грамоти за активну позицію та розвиток свого села: Наталії Варчук, Юлії Мількевич, Руслані Козачук та Ользі Федотовій, далі Людей привітала Виконуюча обов’язки старости Олена Семенівна Безшкура та вручила подяки за допомогу у проведенні загально-масових заходів села – Марині Свінціцькій, Людмилі Повшедній, Тетяні Горелка та Оксані Кучеренко. ).

На святі були присутні виконуючі обов’язки старост сіл Піски та Ліщин, депутати та члени виконкому сільської ради.

Святкування продовжилось концертом на якому виступили: Начальник Відділу культури, туризму, сім’ї молоді та спорту Станишівської сільської ради  Тетяна Харченко, Директор БК с. Станишівка Тетяна Дідковська та працівниця Ольга Невмержицька, завідуюча клубом с. Скоморохи Ірина Єфімова, Директор та художній керівник БК с. Ліщин Ольга Шиманська та Ірина Щендриченко, гурт «Поліські забави» , гурт «Намисто», учні Луківської школи разом з вчителями Світланою Тимошенко та Аліною Хлань.

Далі свято продовжилось святковим салютом,  дискотекою та пригощанням гарячою юшкою та різними смаколиками.

Директор БК с. Лука щиро вдячна всім хто долучився до проведення свята, особлива подяка за виділенні кошти  Станишівській сільській раді в особах: голови  Юрія Вікторовича Матвійчука і секретаря Катерини Анатоліївни Клименко; та підприємцям села: Олексію Покотило, Роману та Вікторії Українець, Андрію Вініченко, Анатолію Хитрому, Ларисі Насалевець, Валентині Марковській, Олегу та Світлані Лозан, Андрію Якімцю та керівництву СТОВ «Млинище».

(Остапчук Руслана)