Посвідчення нотаріальних дій та довіреностей у Станишівській сільській раді

Дата: 07.11.2019 09:41

Відповідно до делегованих повноважень  посадовими особами виконкому Станишівської сільської ради   можуть вчинятися такі нотаріальні дії:

1) вживати заходів щодо охорони спадкового майна;
2) посвідчувати заповіти (крім секретних);
3) видавати дублікати посвідчених ними документів;
4) засвідчуюти вірність копій (фотокопій) документів і виписок з них.

5) засвідчувати справжність підпису на документах.

Посадові особи органів місцевого самоврядування не мають права на оформлення документів, призначених для використання за межами державного кордону.

Також, уповноваженими посадовими особами сільської ради посвідчуються довіреності прирівнювані до нотаріальних, крім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування та розпорядження транспортними засобами.

Згідно рішення виконкому по Станишівській сільській раді вчиняють нотаріальні дії  та прирівнювані до нотаріальних (довіреності) слідуючі посадові особи, а саме:

1. Клименко Катерина Анатоліївна – секретар ради (адмін. приміщення с.Станишівка вул..Кооперативна,3),

2. Ткачук Володимир Михайлович – в.о. старости с.Зарічани (адмін.. приміщення с.Зарічани),

3. Костенко Алла Валеріївна, в.о. старости с.Піски, с.Скоморохи (адмін.. приміщення с.Піски).

4. Безшкура Олена Семенівна в.о. старости с.Лука, с.Млинище, с.Вершина (адмін. приміщення с.Лука),

5. Бочковська Галина Михайлівна в.о. старости с.Ліщин, с.Тарасівка (адмін. приміщення с.Ліщин),

6. Любченко Галина Іванівна в.о. старости с.Туровець, с.Кринички, с.Лісівщина, с.Грабівка, с.Мошківка (адмін. приміщення с.Туровець).

Виконком сільської ради