Ліщин вітав аграріїв зі святом

Дата: 16.11.2019 13:43

15 листопада 2019 року жителі с. Ліщин та с. Тарасівка власники земельних паїв  відзначали свято День працівника сільського господарства в Україні або День аграрія. З привітальним словом виступили сільський голова Станишівської сільської ради Юрій Матвійчук, в.о. старости Галина  Бочковська, депутат  Житомирської районної ради Віктор Загладько, перший заступник « КУСТО – АГРО»  Алішер Тяжин та головний агроном “Кусто Агро ” , генеральний директор СТОВ  «ЛІщинське» Олег Мазур.

На свято завітали працівники центрального офісу  « КУСТО – АГРО» на чолі з директором  соціальної політики Оксаною Тальянчук з  м. Вінниці та гості  з с. Трощі Чуднівського району.

На святі вшанували  ветеранів сільського господарства с. Ліщин і Тарасівки з врученням подарунків  від «КУСТО – АГРО».

Колективи художньої самодіяльності села Ліщин,  Станишівської громади та гості з Вінничини  порадували святковим концертом. По завершенню свята   «КУСТО – АГРО» частували всіх присутніх смачними смаколиками.

(Панченко С.Ю.)