Переможці конкурсу на кращу  новорічну  прикрасу на головну ялинку Станишівської сільської ради «Креативна ялинка очима юних мрійників»

Дата: 23.12.2019 16:44
Кількість переглядів: 1998

Переможці конкурсу на кращу новорічну  прикрасу на головну ялинку Станишівської сільської ради

«Креативна ялинка очима юних мрійників»

Вікова група 6-10 років:

І місце:

• Ярмолюк Софія, робота «Рукавички щастя», с. Зарічани
  • Смолянова Ніколь, робота «Новорічна кулька», с. Ліщин

ІІ місце – Щербатюк Владислава, робота «Новорічний подарунок», с. Зарічани

ІІІ місце:

• Павлущенко Роман робота «Новорічні дзвоники», с. Лука
  • Щербатюк Марія, робота «До зустрічі в Новому році», с. Зарічани

Вікова група 11-14 років:

І місце – Колодницька Вероніка, робота «Торба Діда Мороза», с. Піски

ІІ місце – Хлань Назар, робота «Новорічний барабан», с. Лука

ІІІ місце:

• Шапошник Богдан, робота «Новорічний дзвоник», с. Лука
  • Копалб Даніїл, робота «Новорічна кулька», с. Станишівка

Вікова група 15-18 років:

І місце - робота «Рукавички Діда Мороза» Шендриченко Катерина с. Ліщин

ІІ місце - Цимбалюк Олександра, робота «Ялинка», с. Піски

Колективні роботи:

І місце – «Ялинка побажань» с. Піски

ІІ місце – Вихованці АРТ студії при недільній школі с. Скоморохи, робота «Новорічні шишки»

ІІІ місце – Любительське об’єднання «Умілі ручки», робота «Новорічні прикраси» бібліотека     с. Зарічани

Традиція робити іграшки і прикраси на новорічну ялинку своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою. 23 грудня 2019 року в приміщенні Станишівської  сільської ради відбувся конкурс конкурс на кращу новорічну  прикрасу на головну ялинку Станишівської сільської ради «Креативна ялинка очима юних мрійників».

Даний конкурс проводився з ініціативи відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту Станишівської сільської ради  з метою популяризації образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва серед наших школярів та діток громади, відродження українських народних традицій з виготовлення прикрас, як частини матеріальної і духовної культури народу, розвитку творчого та нестандартного мислення, формування в дітях практичних вмінь і навичок.

На створення цікавих художніх образів та сюжетів юних митців надихали казкові персонажі, ангели – символи святкування Різдва, герої фантастичних оповідань, сніговики та прості дитячі мрії.

Конкурсні роботи учасників можна вважати витворами мистецтва "хенд-мейд" (вироби створені своїми руками).  Всі вироби заслуговують подяки за креатив, оригінальність та творчість. Тому членам конкурсного журі було нелегко визначити переможців.

Переможці І, ІІ, ІІІ місць будуть нагороджені дипломами та цінними  подарунками. Всі учасники конкурсу отримають дипломи за участь у конкурсі та подарунковий сертифікат в аквапарк.

Всі конкурсні роботи наразі прикрашають ялинку, яка розташована в приміщенні Станишівської сільської ради.

Окрему вдячність та подарунки за участь в конкурсі отримають вихованці Луківського ЗДО «Малятко» та Станишівського ЗДО «Дошколярик».

Вручення подарунків переможцям відбудеться на відкритті головної ялинки Станишівської сільської ради 24 грудня 2019 року о 12:00 год біля  Будинку культури с. Станишівка.