Нагородження переможців та учасників конкурсу "Проєкт реалізований мною на посаді сільського голови» в рамках Місячника місцевого самоврядування у Станишівській сільській раді.

Дата: 27.12.2019 13:49

26 грудня 2019 року в Будинку культури с.Станишівка, відбулась зустріч сільського голови Юрія Матвійчука з учнями загальноосвітніх шкіл громади та  нагородження і вручення подарунків переможцям та учасникам конкурсу «Проєкт реалізований мною на посаді сільського голови» в рамках Місячника місцевого самоврядування у Станишівській сільській раді.

До Станишівської сільської ради протягом періоду конкурсу  надійшло 6 проектів та відповідно до рішення  організаційного комітету було визначено переможців, а саме :

-Демидюк Надію, ученицю 7 класу Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів, - І місце, назва проєкту «Центр креативних стартапів».

- Стельмах Марію, ученицю 9 класу Луківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, – ІІ місце , назва проєкту «Центр дитячої та юнацької творчості»;

Інші учасники, а саме:

-Донченко Євгенія, учениця 10 класу Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

-Богда Юрій, учень 9 класу Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

- Петраківська Ольга, учениця 11 класу Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

- Яковенко Юлія, учениця 10 класу Луківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

отримали подарунок  та диплом за участь.

Слідуючим заходом  в рамках  проведення  Місячника місцевого самоврядування в Станишівській сільській раді буде проведення переможцями конкурсу Демидюк Надією та Стельмах Марією  одного робочого дня  «пліч-о-пліч» з Станишівським сільським головою Юрієм Матвійчуком.

Виконком сільської ради