«Формування безпечного середовища в громаді стосовно проявів торгівлі людьми»

Дата: 24.01.2020 12:55

Фото без опису23 січня 2020 року в приміщенні Будинку культури с. Станишівка за ініціативи ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» відбувся тренінг  «Формування безпечного середовища в громаді стосовно проявів торгівлі людьми».

У тренінгу взяли участь 23 представники, які працюють у напрямку протидії торгівлі людьми, а саме: в.о. старост, відповідальні особи апарату ОТГ по роботі з дітьми та молоддю, соціальні педагоги, працівники закладів культури.

Мета заходу: організація інформаційно-просвітницької роботи в об’єднаних територіальних громадах з питань попередження та протидії торгівлі людьми.
Учасники тренінгу мали можливість підвищити свою обізнаність щодо законодавства у сфері протидії торгівлі людьми, отримали нові знання в техніках, методиках та підходах до опитування дорослих жертв торгівлі людьми, а також дітей, які постраждали від торгівлі людьми та насильства.  Представники сільської ради прослухали теоретичний матеріал та мали змогу відпрацювати отримані знання в практичних вправах.

В кінці тренінгу учасники зробили висновок, що найкраща протидія – це поінформованість людей, і такі прості речі, як перевірка інформації про майбутню роботу за кордоном та її умови іноді можуть вберегти життя.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)