Відбулося засідання 32-ї сесії 7-го скликання Станишівської сільської ради

Дата: 04.02.2020 12:11

30 січня 2020 року в приміщенні Будинку культури с.Станишівка відбулося засідання 32-ї сесії 7-го скликання Станишівської сільської ради.

Згідно порядку денного були розглянуті такі основні  питання, а саме:

1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Станишівської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.
  2. Про виконання сільського бюджету за 2019 рік.
  3. Про виконання Програм, затверджених сесією сільської ради.
  4. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам.
  5. Земельні питання.
  6. Різне.

Також було вирішено переукласти договора з орендарями комунального майна, внесено зміни до Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів громади, затверджено Програму профілактики рецидивної злочинності та правопорушень,  внесено зміни до рішення 8 сесії 7 скликання від 25.07.2017 року № 204 «Про встановлення відзнак Станишівської сільської ради та затвердження Положення про порядок представлення до нагородження відзнаками Станишівської сільської ради», затверджено  порядок:

•  організації та залучення громадян до громадських робіт на 2020 рік.,
  •  використання коштів передбачених в сільському бюджеті на безоплатне зубопротезування пільгових категорій громадян.

Прийнято остаточне рішення про добровільне приєднання територіальних громад Коднянської та Миролюбівської сільських рад до Станишівської сільської об’єднаної територіальної громади. Затверджено Положення про порядок надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян. Також було призначено нового директора Зарічанського закладу дошкільної освіти «Джерельце».

Було прийняті рішення  та  направлено кошти на:

• компенсацію витрат Житомирській міській раді за харчування дітей 1-4 класів, що зареєстровані на території Станишівської сільської ради та навчаються у закладах загальної середньої освіти м. Житомира в сумі 163 448,00 грн
  • компенсацію витрат Житомирській міській раді за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, що зареєстровані на території Станишівської сільської ради та відвідують заклади дошкільної освіти м. Житомира в сумі 226 512,00 грн.
  •  КНП "Територіальне стоматологічне об’єднання" Житомирської районної ради для відшкодування вартості надання послуг по зубопротезуванню пільгового населення Станишівської сільської ради в сумі  80 000,00грн.
  • придбання лікарських припаратів для пацієнтів з захворюванням на "Паркінсонізм" в сумі 3500,00 грн,
  • забезпечення імунологічним препаратом "Хуміра" для пацієнтки з захворюванням "Ювенільний ревматоїдний артрит" (додаток 2 Постанова КМУ №1303 від 17.08.1998р.) в сумі 97 000,00 грн,
  • співфінансування на капітальне будівництво амбулаторії монопрактики із службовим житлом для сімейного лікаря в с. Піски в сумі 506 273,00 грн

та інше.

З  прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному веб-сайті сільської ради.

Виконком сільської ради