В Станишівській громаді відбулися заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2020 20:07

14 лютого 2020 року в Будинку культури с.Зарічани відбулися заходи щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У ці лютневі дні ми подумки повертаємося в минуле, згадуємо сурові події війн на території інших держав, крізь яку пройшли 160 тисяч українців, 3300 з них не повернулися додому, поливши кров’ю чужу непривітну землю.

До присутніх учасників бойових дій на території інших держав звернувся Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, який зазначив, що у війнах немає переможців, війна – це смерть, яка забирає найдорожче у людини – її життя; війна – це каліцтво, фізичне та духовне, війна –  це справжнє пекло. Ми пам’ятаємо, що ціна мирного безхмарного неба занадто велика для кожного з нас. Ніколи не забудемо імена загиблих! Світла пам’ять воїнам-афганцям, миротворцям, які стали прикладом мужності, звитяги та відданості військовому обов’язку!

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих воїнів на території інших держав.

В ході урочистостей відбувся концерт у виконанні творчих колективів культури Станишівської громади.

Виконком сільської ради