Інформація про хід реалізації у 2020 році проектів-переможців "Бюджету участі" по Станишівській сільській раді

Дата: 19.02.2020 11:26

Згідно Положення  про бюджет участі (громадський бюджет) в Станишівській сільській раді у 2019 році було проведено голосування за подані  проектні пропозиції та обрано  5 проектів-переможців, а саме:

1. Облаштування майданчиків для збирання Твердих побутових відходів в с.Станишівка, с.Слобода-Селець, с.Бистрі.
  2. Облаштування майданчиків для збирання Твердих побутових відходів  в с.Піски с.Скоморохи.
  3. Сучасний фітнес зал в приміщенні Спортивного залу Луківської ЗОШ І-ІІІ ст.
  4. Заміна огорожі навколо кладовища та біля нежитлової будівлі за адресою с.Туровець вул.Канарських, 19, заміна огорожі навколо кургану в с.Кринички.
  5. Сучасний комп»ютерний клас в Ліщинській ЗОШ І-ІІІ ст.

Реалізація  проектів-переможців Бюджету участі  у 2020 році перебуває особисто на контролі у Станишівського сільського голови Юрія Матвійчука.  На даний час  вирішується питання заключення договорів з  організаціями та фізичними особами підприємцями на  виконання даних робіт та придбання обладнання.

Виконком сільської ради