Повідомлення з нарахуванням плати за вивіз сміття та самооподаткування буде рознесено в кожне домогосподарство

Дата: 24.02.2020 16:41

Згідно розпорядження сільського голови Юрія Матвійчука №14-АГ від 06.02.2020 року «Про організацію роботи щодо сплати коштів населенням самооподаткування (за сміття) по Станишівській громаді» протягом лютого-березня місяця 2020 року в кожне домогосподарство  буде рознесено повідомлення з нарахуванням плати за вивіз сміття та самооподаткування.

При виникненні будь-яких питань  по нарахуванні та сплати коштів за вивіз сміття звертатись до в.о. старост або касира сільської ради.

НАГАДУЄМО РЕКВІЗИТИ  ДЛЯ СПЛАТИ ЗА СМІТТЯ:

а саме: отримувач Станишівська сільська рада,

UA618201720314291003302034913, код ЄДРПОУ 04348444, у квитанції зазначаємо ПІБ платника, місяці за які сплачується та адреса.

Сплатити можна в банківських установах, поштових відділеннях, та без комісій в старостатах. Для отримання інформації по сплаті та заборгованості звертатись до в.о. старост або касира сільської ради(електронна адреса сільської ради Stansilrada@ukr.net)

Телефон для довідок 51-99-45.

Виконком сільської ради