З 18 березня 2020 року не будуть здійснюватися регулярні перевезення на приміських маршрутах

Дата: 17.03.2020 15:07

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 10 березня 2020 року, на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ  i HC Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень, зокрема:

заборонено з 18 березня по 3 квітня на усій території нашої держави регулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському внутрішньообласному (внутрішньорайонному) сполученні

На території Станишівської сільської ради до населених пунктів громади з 18 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року не будуть здійснюватися слідуючі регулярні перевезення на приміських маршрутах, а саме:

• маршрут №108 Житомир-Зарічани,
  • маршрут 121, 121-а Глибочиця-Станишівка,
  • маршрут Житомир-Скоморохи,
  • маршрут Житомир-Піски,
  • маршрут Житомир-Бистрі,
  • маршрут Житомир-Лука,
  • маршрут Житомир-Ліщин,
  • маршрут Житомир-Туровець-Іванків.

Також необхідно враховувати рішення Уряду за 17.03.2020 року та прийнятий законопроект № 3219 про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення i поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), який передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил  карантину.

Контроль за виконанням даної постанови Уряду покладено на MBС та Національну поліцію.

Виконком сільської ради