Дата: 31.03.2020 09:34

Верховна Рада в другому читанні підтримала законопроєкт, який має відкрити в Україні ринок сільськогосподарської землі. За документ проголосували 259 депутатів. Згідно з оновленою версією документу, з другого півріччя 2021 року скасовується дія мораторію на продаж аграрної землі. Передбачається, що у перші два роки буде діяти обмеження на купівлю землі – не більше 100 га в одні руки. З 2023 року обмеження становитиме до 10 тис га в одні руки, як передбачено нинішнім проєктом. Також в перші два роки буде діяти заборона на продаж державної землі. Щодо надання права іноземцям купувати землю позиція не змінилась – питання буде вирішене на референдумі.

Виконком сільської ради