Станишівська громада передала матеріали медичного призначення для потреб КНП «ЦРЛ» Житомирської районної ради

Дата: 03.04.2020 15:46

Сьогодні, 03.04.2020 року, волонтером від Станишівської громади Кирильчук Іриною було передано (в рамках благодійної допомоги) матеріали медичного призначення для потреб КНП «ЦРЛ» Житомирської районної ради, в боротьбі з короновірусною інфекцєю СOVID – 19, в особі генерального директора Собко Т.Д.

Всього було передано 932 одиниці матеріалів медичного призначення на загальну суму 56300 грн, а це: 85 експрес тестів на СOVID – 19, 500 захисних масок , 344 одиниці одноразового медичного одягу та ін.

Дана благодійна допомога стала можливою завдячуючи таким меценатам як: Любов Цимбалюк, Віктор Загладько, Віктор Федоров, Руслан Павлюк, Максим Бугайчук, депутатам села Зарічани та небайдужим жителям громади, працівникам сільської ради.

Первинний рівень надання медичної допомоги Станишівської сільської ради (КПН «АЗПСМ» Станишівської сільської ради) забезпечено медичними засобами для боротьби з короновірусною інфекцєю СOVID – 19 за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 115 тисяч гривень.

Наразі йде підготовка по наданню благодійної допомоги засобами медичного призначення на третинний рівень для потреб КНП «Житомирська обласна  дитяча клінічна лікарня» ЖОР в боротьбі з короновірусною інфекцією СOVID – 19.

Сільський голова Юрій Матвійчук звернувся до колег про підтримку волонтерського руху щодо надання благодійної допомоги КНП «ЦРЛ» Житомирської районної ради: Сергій Сокальський, Анатолій Мельниченко, Сергій Крутій, Зоя Гончаренко, Валентина Ільницька, Лариса Кузовкова.

Будьте здорові та залишайтеся вдома!