Станишівська громада передала матеріали медичного призначення для потреб дільничних офіцерів поліції та працівників територіального центру

Дата: 07.04.2020 15:56

06.04.2020 року, волонтером від Станишівської громади Іриною Кирильчук було передано (в рамках благодійної допомоги) 50 медичних масок для потреб дільничних офіцерів поліції Житомирського відділення поліції Житомирського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, в боротьбі з короновірусною інфекцєю СOVID – 19, в особі начальника сектору превенції Іванцова Олександра Миколайовича та 50 медичних масок для потреб соціальних робітників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирського району, в боротьбі з короновірусною інфекцєю СOVID  19, в особі соціального працівника Хаперської Галини Федорівни.

Дана благодійна допомога стала можливою завдячуючи небайдужим жителям та суб’єктам підприємницької діяльності громади.

Будьте здорові та залишайтеся вдома!