У квітні 2020 року по Станишівській громаді  день народження у 3 довгожителів.

Дата: 13.04.2020 11:14

Протягом квітня місяця 2020 року по Станишівській громаді  день народження у 3 довгожителів, яким виповнилось 93 і більше років, а саме:

• Сарнавська Г.І., жителька с.Зарічани,
  • Коновальчук А.Г., жителька с.Ліщин,
  • Кондренко Л.І., жителька с.Бистрі.

День народження у довгожителів  — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо іменинникам, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди  діти, онуки, правнуки  радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили!

Згідно розпорядження сільського голови Юрія МАТВІЙЧУКА  та відповідно до затвердженого Положення про надання одноразової грошової допомоги, у  квітні дані довгожителі громади отримують кошти в сумі 500,00 грн на відкриті розрахункові рахунки в банківський установах, або через відділення зв’язку  Укрпошти.

Виконком сільської ради