Станишівська сільська рада отримала продуктові набори від мережі супермаркетів АТБ для подальшої передачі громадянам, які перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування

Дата: 13.04.2020 15:55

За сприяння Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирського району 13 квітня 2020 року Станишівська сільська рада отримала продуктові набори від мережі супермаркетів АТБ  в кількості 209 шт. для подальшої передачі громадянам (згідно списку), які перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування та проживають в населених пунктах Станишівської сільської ради.

Станишівська сільська рада висловлює подяку керівництву ТОВ «АТБ-МАРКЕТ». В найкоротший термін дані продуктові набори через працівників сільської ради та соціальних робітників будуть доставлені громадянам.

Виконком сільської ради