Участь у вебінарі «Управління муніципалітетом під час пандемії: як забезпечити постійне виконання щоденних функцій та як реагувати на виклики?»

Дата: 17.04.2020 12:57

17 квітня 2020 року секретар Станишівської громади Катерина Клименко прийняла участь у вебінарі «Управління муніципалітетом під час пандемії: як забезпечити постійне виконання щоденних функцій та як реагувати на виклики?». У вебінарі прийняло участь 132 представників органів місцевого самоврядування України, посол Словенії в Україні високоповажний п.Томаж Менцін, спеціаліст з питань політики, представництво ЄС Бенедикт Херрманн, директор Програми  Бастіан Файгель, заступник голови Бучанської ОТГ Київська область Тарас Шаправський. Всі поради та напрацювання колег будуть опрацьовані та  прийняті для використання в роботі.

Фото без опису     Фото без опису

Виконком сільської ради