З Всесвітнім днем сімейного лікаря!

Дата: 19.05.2020 09:10

19 травня відзначають Всесвітній день сімейного лікаря. Це свято  запровадила   у 2010 році Всесвітня рада сімейних лікарів WONCA, членом якої є й Українська асоціація сімейних лікарів. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, саме первинна медико-санітарна допомога має бути основою в організації медичної допомоги населенню. У МОЗ підкреслили, що сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного із нас, адже  80 % усіх звернень відбуваються саме на цьому рівні.

Вітаємо з професійним святом  сімейних лікарів КНП «Амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Станишівської сільської ради, а саме:

Івчук Вікторію Вікторівну

Колпаков Михайла Юрійовича

Петрович Марію  Василівну

Чумак Світлану Михайлівну

Гуфт Віллі Антоновича

Курукалову Олену Валеріївну

Сімейний лікар – це комплексний постійний нагляд та турбота за Вашим станом здоров'я.  Це людина, яка день за днем буде допомагати Вам та Вашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям.

Дозвольте висловити Вам  безмежну вдячність за любов до обраної професії, нехай здійсняться всі Ваші задуми, а віра й оптимізм завжди залишаються з Вами!

Бажаємо Вам щастя, радості, міцного здоров’я, миру, тепла і затишку в Ваших оселях, поваги і порозуміння від пацієнтів! Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

Глибоко вдячні Вам за сумлінну працю в умовах пандемії коронавірусної інфекції, витримку і вміння дарувати людям радість життя!

Виконком сільської ради