УВАГА КОНКУРС!

Умови проведення

дистанційного конкурсу дитячого  малюнку

«Моє веселкове дитинство»

на території Станишівської сільській ради присвяченого

Дню захисту дітей

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Дистанційний конкурс дитячого малюнку «Моє веселкове дитинство» присвячений Дню захисту дітей проводиться для виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, залучення дітей до участі в житті громади та надання можливості дітям висловити власну думку у формі творів мистецтва.

До участі в організації та проведенні дистанційного конкурсу залучаються всі діти, які проживають на території сільської ради. Безпосередню організацію, проведення дистанційного конкурсу та його оцінювання здійснює конкурсний комітет.

Організатори дистанційного конкурсу також можуть залучати до його проведення спонсорів.

Організатором  дистанційного конкурсу  є відділ культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту Станишівської сільської ради.

ІІ. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

2.1. Головна мета дистанційного конкурсу дитячого малюнку «Моє веселкове дитинство» – сприяння розвитку дитячої творчості, залучення якнайширшого кола дітей до активної роботи по підвищенню власного творчого рівня, виявлення і підтримка творчо обдарованих дітей громади.
Завдання дистанційного конкурсу – надання дітям різного віку можливість вільно висловлювати свої думки у формі творів мистецтва, сприяння розвитку дитячої творчості через виявлення та підтримку талановитих дітей.

ІІІ. УМОВИ УЧАСТІ У ДИСТАНЦІЙНОМУ КОНКУРСІ

3.1. У дистанційному конкурсі беруть участь всі діти, які проживають на території Станишівської сільської ради за трьома віковими групами:

І Молодша група - 4 – 8 років;

ІІ Середня група – 9 – 12 років;

ІІІ Старша група - 13 – 16 років.

ІV. ВИМОГИ ДО РОБІТ ДИСТАНЦІЙНОГО КОНКУРСУ

4.1. Кількість робіт від одного учня приймається без обмежень.

4.2. Роботи (дитячі малюнки) виконуються дітьми без втручання дорослих у довільній формі олівцями, фарбами чи гуашшю.

4.3. Конкурсна робота – малюнок має обов’язково висвітлювати тему конкурсу.

4.4. Роботу не потрібно вкладати в тверду рамку, паспорту чи робити наклейки.

4.5. На зворотному боці конкурсної роботи (правий нижній кут) українською мовою повинно бути зазначено: назва роботи, прізвище та ім’я автора, вік, населений пункт, контактний телефон батьків.

Даний напис автор роботи може зробити власноручно або при допомозі батьків.

4.6. Роботи просимо надсилати на електронну адресу до  відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту Станишівської сільської ради vid.kulturu@gmail.com або передати за адресою: с. Станишівка,  вул. Кооперативна, 3, кабінет 13.

V. КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ КОНКУРСНИХ РОБІТ

5.1. Конкурсні роботи буде оцінювати конкурсний комітет за наступними критеріями:

- творчий підхід та оригінальність з точки зору відображення теми конкурсу;

- естетичний вигляд, охайність конкурсної роботи;

- новизна.

5.2. Роботи учасників конкурсу оцінюються за п’ятибальною системою. По кожній роботі вираховується середній бал. Переможцями визнаються учасники, роботи яких оцінено вищим середнім балом.

5.3. Конкурсний комітет визначає по 3 кращих роботи в кожній віковій групі конкурсу та заохочувальні роботи в кожній віковій групі. Рішення конкурсного комітету остаточне і оскарженню не підлягає.

5.4. Про підсумки дистанційного конкурсу та авторів кращих малюнків можна буде дізнатися на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради.

VІ. ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО КОНКУРСУ

ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

6.1. Роботи на конкурс подаються з 20 травня до 29 травня  2020 року на електронну адресу до  відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту Станишівської сільської ради vid.kulturu@gmail.com або за адресою: с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, кабінет 13.

6.2. Конкурсний комітет 01 червня 2020 року визначить переможців конкурсу та висвітлить найкращі роботи на офіційному веб-сайті Станишівської сільської ради.

6.3. Найкращі роботи будуть нагороджені грамотами за І-ІІІ місця та цінними подарунками від Станишівської сільської ради.

VІІ. ПОДАЛЬШЕ ВИКОРИСТАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ

7.1. Надіслані на конкурс роботи авторам не повертаються. Своєю участю в конкурсі учасник підтверджує згоду на можливість подальшого використання конкурсної роботи у виставці кращих робіт у закладах культури чи освіти і т.д.

7.2. Кращі роботи учасників будуть опубліковані в Інтернет-мережі, зокрема на сторінках в соціальних мережах Станишівської об’єднаної територіальної громади.