Вітання жителів села Скоморохи з Днем села!

Дата: 30.05.2020 10:54

Фото без описуШановні жителі славетного села Скоморохи прийміть найщиріші вітання у День села!

Село!- І серце одпочине.

Село на нашій Україні —

неначе писанка, село.

Зеленим гаєм поросло.

Цвітуть сади, біліють хати,

а на горі стоять палати,

неначе диво. А кругом

широколистії тополі,

а там і ліс, і ліс, і поле,

і сині гори за Дніпром.

Сам Бог витає над селом.

Тарас Шевченко

Для кожної людини свято села – це особливе свято! Це шанування минулого і прийдешнього. Шанування тих людей, які творили та продовжують створювати історію, тих, які прославляють своє рідне село ділами. Це свято, яке об’єднує всі родини.

Нехай це свято принесе Вам та Вашим родинам щастя, добробут і злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру Вам та вашим близьким. Нехай живе Ваше рідне село Скоморохи, народжуються і підростають діти. Спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до Вас, дарує щасливі літа, здоров’я міцного, чистого неба і просто людського тепла. Щоб Скоморохи зростали і квітли  завжди, щоб дзвеніла тут пісня крилата, гули новосілля, весілля, родини і радості й щастя було у Вас багато. Щоб кожному з Вас усміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб ви проживали  у дружньому колі і  працею славили ваші родини.

Відео-привітання за посиланням: https://www.facebook.com/StanyshivkaOTG

З повагою сільський голова