З Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2020 16:40

Щороку, 1 червня, у перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти-це диво! Діти – це майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий скарб і безмежна радість! Немає в світі більшого щастя, аніж посмішка дитини. Огорніть любов’ю кожне дитяче серце і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть нашою гордістю

До Дня захисту дітей, на виконання розпорядження сільського голови 29 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, що проживають на території Станишівської сільської ради було надано матеріальну допомогу в розмірі 500 грн. на кожну дитину.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, Бажаємо вам щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

В День захисту дітей зичимо дітям і дорослим чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах! Злагоди кожній дитині, кожній родині нашої громади!

Виконком сільської ради