Роз’яснення щодо припинення виплати пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах

Дата: 05.06.2020 14:57

Відповідно до листа Управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА з лютого 2020 року було припинено виплати пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах пільговикам, які зареєстровані та проживають на території громади. В листі зазначено що відповідно до інформації Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих території та внутрішньо переміщених осіб України, рішення Окружного адміністративного суду м.Києва від 24 грудня 2018 року у справі №826/6434/18, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 19 березня 2019 року, постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018р. №196 «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування» та від 14  березня 2018 року №197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі» визнано протиправними та нечинними.

Враховуючи вищевикладене Управління праці та соціального захисту населення не проводить виплати пільг у готівковій формі  громадянам, які зареєстровані на території Станишівської сільської ради.

Разом з тим інформуємо про те, що на засіданні чергової сесії Станишівської сільської ради, яка відбудеться 25 червня 2020 року, буде розглядатись дане питання.

Про прийняте рішення обов’язково буде повідомлено.

Виконком сільської ради